Pitomej zimní čas

Zimní čas nemám rád. Je sice fajn, že se pár dní ze začátku a z konce platnosti SEČ vstává do světla, ale to fakt jenom pár dní. Po zbytek zimy vstáváme za tmy a z práce taky chodíme za tmy (teda my, co děláme od 7:00 do 15:30). Pokud by bylo hnusný počasí, ani by to moc nevadilo. Ale když jsou krásný slunečný dny, je to na zbláznění – člověk kouká na modrou oblohu a sluníčko a je mu jasný, že po práci ho přivítá tak leda tma.

Třebas zrovna dneska – celej den jasno, občas zafučí větr. Jenže dojedu domů, pokusím se oblíknout do chrtího a než vyjedu, tak se setmí a z vyjížďky zas nebude nic.

JÁ CHCI ZASE DLOUHÝ DNY!!!!!

Reklamy

3 thoughts on “Pitomej zimní čas

  1. Já chci neverending Léto… asi se odstěhuju poblíž k rovníku… To je paradox. K rovníku máme více "tepla", ale delší dny v létě jsou víc k severu… nebo se mejlím a vymyslel jsem něco, co je úplný blábol… nemam časi si doměnku ověřit.

  2. Nepropadej podzimní depresi a věř, bude líp 🙂
    I když se cítím velmi podobně, musíme to brát tak, že na každém období je přeci něco…za chvilku začně zima (při troše štěstí i nějaký ten sníh napadne), budeme popíjet svařáčky, grogy, griotky…po bytech bude vonět vánoční cukroví a vůně lesa…je to o důvod víc válet se v měkkých teploučkých peřinkách…
     
    A hlavně, ono to rychle uteče. SNAD 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s