Google Chrome

včera jsem na tea-earth narazil na nadšený příspěvek nového uživatele prohlížeče Chrome.

Máte s tím někdo zkušenosti? je to fakt takový terno a must-have věc? nebo je to jenom placebo a nadšení z toho, že je to hustě alternativní prohlížeč a děsná njůvinka.

z mýho pohledu dotyčnej srovná Trabanta s BMW 7er – Trabant sice méně žere, ale Báwo zas poskytne mnohem větší komfort :-). k čemu mi je fakt mrtě hustě rrychlej prohlížeč, když jde z hlediska vybavenosti o holobyt 🙂

Reklamy

8 thoughts on “Google Chrome

  1. No, já ho používám v práci společně s FF. A řeknu to takhle, pokud ti stačí základní výbava, to jest jako minimálně 50ti% populace, tak ti půjde hlavně o tu rychlost. Obyč. uživatelé (nechci říkat BFU), si jen projdou pár stránek, nějaké ty záložky se hoděj, potom pamatovák na hesla ať je nemusí na líbku vypisovat a je to. Pro ně je Chrome.

  2. Google je zlo, ale ten browser je hezkej, obzvlast kdyz si clovek stahne to samotny Chromium bez gugliho brandingu…

  3. Google Chrome, zvlášť ve verzi 2, je velice dobře použitelný prohlížeč, hlavně je opravdu rychlý a příjemně se používá – to se mi na něm líbí. Takový komfort jako IE nebo Firefox ale neposkytuje. Otázka však je, zda to není spíš v tomhle případě výhoda.

  4. Vláďa: Předsudky Tě jednou zničí… 😉 Ale jinak máš – až na pochybné zabezpečení a lehčí nedostatek moderních webových standardů – určitě pravdu.

  5. Jinak, Doome, konečně jsem pročetl i diskusi na čajovém webu – ono je to PŘEDEVŠÍM o tom, kdo co chce. Já třeba Chrome nepoužívám proto, že mi nenabízí některé funkce, na které jsem zvyklý (no a kromě toho jsem taky už tak nějak zvyklý používat "modré éčko"), nicméně rychlý opravdu je a používá se příjemně. Zároveň má některé neotřelé funkce a přístupy, které se mi líbí (teda hlavně různé grafické prvky místo složitých upozornění/informačních oken – člověk ví, co se děje, aniž by musel číst řádek textu).

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s